saha araştırması

İçindekiler

Saha Araştırması

Tez, makale, BAP ve Tübitak projeleri için anket ile veri toplama ve saha araştırması hizmeti sunuyoruz. Şirket yetkililerine, çalışanlara, halka anket uygulaması yaparak çalışma için gerekli olan verileri topluyoruz.

SAHA ARAŞTIRMA HİZMETİMİZ NEDİR?

  • Online Anket Uygulama: Geniş kitlelerin katılabileceği araştırmalar için uygundur. Örneklem grubu içerisinde özel bir kısıtlayıcı olmadığı durumlarda anket uygulama ve veri toplama için en ekonomik ve pratik yöntemdir.

 

  • Telefonla Anket Uygulama: Şirket yetkilileri ile yapılacak tüm araştırmalar en uygun veri toplama yönetimidir. BİST şirket yöneticileri, KOBİ’ler, Teknokent firmalarının yetkilileri gibi özel örneklem grupları için yapılan anket çalışmalarında anket uygulama ve veri toplama için en ekonomik ve pratik yöntemdir. Görüşülen kişinin bilgileri alınarak verilerin güvenirliği sağlanmaktadır.

 

  • Yüz Yüze Anket Uygulama: Özel grupların katılabileceği araştırmalar için uygundur. Örneklem grubu içerisinde özel bir kısıtlayıcı olduğu durumlarda anket uygulama ve veri toplama için doğru yöntemdir. Örneğin İzmir’de yaşayan ve 3-6 yaşında çocuğu olan ebeveynlerin örneklem grubunu oluşturduğu bir çalışmada ankete katılanların doğru kişiler olduğunu kontrol etmek için bu yöntem tercih edilmektedir.

Talebinizi Bize İletin

tezhazirlamamerkezi.com olarak herbiri alanında uzman, akademik deneyim sahibi çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Siz de ücretsiz ön danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın.

tez yazdırma, tez yazdırma hizmeti, tez yazdırma fiyatları, akademik tez yazdırma, profesyonel tez yazdırma, tez danışmanlık, lisans tezi yazdırma, yüksek lisans tezi yazdırma, doktora tezi yazdırma, tez yazdırma İstanbul, tez yazdırma Ankara, tez yazdırma İzmir, ucuz tez yazdırma, hızlı tez yazdırma